Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής |
| Σπα & Ευεξία Σπα lounge | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft 70 τ.μ. Προσφέρει θέα στην πισίνα και διαθέτει βεράντα με πισίνα και μικρή κουζίνα.
Parque Nacional El Choco επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει αίθριο, μπαλκόνι και χώρο καθιστικού και έχει θέα στον κήπο. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft διαθέτει μικρή κουζίνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ocean Sands Casino Cabarete639 χλμ.
- La Boca de Yasica347 χλμ.
- El Choco National Park1426 χλμ.
- Parque Nacional El Choco353 χλμ.
- Easy Rider344 χλμ.
- Παραλία του Καμπαρέτε1204 χλμ.
- Fedujazz1431 χλμ.
- Cabarete Surf Camp426 χλμ.
- El Choco Protected Area y Las Cuevas de Cabarete1608 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Gregorio Luperon23 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Μόνο για ενήλικες
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Σπα lounge
- Κέντρο γυμναστικής
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Δάπεδο με χαλί
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft;
Kana Rapai καθώς και Chilvers Fine Art Gallery βρίσκονται κοντά στο το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft;
Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft;
Η τιμή κράτησης στο το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft αποτελεί 130$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft;
Το το Cabarete Boutique Kite Hotel Garden Loft παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.